UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat na starej 7 trzeba bardzo uważać na zwierzęta. Uczęszczam ta drogą pare razy dziennie i miałam z 10 sytuacji, gdzie jakieś zwierze typu sarna bądź lis mi wyleciało.
Qqq
Akurat na starej 7 trzeba bardzo uważać na zwierzęta. Uczęszczam ta drogą pare razy dziennie i miałam z 10 sytuacji, gdzie jakieś zwierze typu sarna bądź lis mi wyleciało.
Qqq