29
01.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kierowcaa - Wcale nieprawda, ruch tam czasami jest spory. Zmniejszył się tylko zaraz po otworzeniu nowej siódemki. każdy chyba z ciekawości jeździł nową.
(2019.10.02)
" pojawiło się dzikie zwierzę. Prawdopodobnie dzik. " - Tam na wioskach większość to dziki za kierownicą. A tak nawiasem dobre tłumaczenie i mandatu kierowca nie dostał, chyba, że miał kamerkę i potrafił to udowodnić.
(2019.10.02)

info

2  
  2
Mimo S7 Kazimierzowo upomina się o swoich. Może zmienić nazwę.
góralniskopienny (2019.10.02)

info

2  
  0
Mógł walić w zwierzaka miałby ewentualnie przód do klepania. Tak to na szrot
lsb (2019.10.02)
No na pewno nie taki jak za czasów kiedy stara siodemka funkcjonowała, nie przesadzaj. Uważać trzeba i koniec.
Kierowcaa (2019.10.02)
@lsb - był jaroszem
(2019.10.02)
powinni mu zabrać dowód za brak geometri.
(2019.10.02)

info

3  
  0
@lsb - Walić co za określenie. .. .
(2019.10.02)
@Kierowcaa - Trzeba czytać ze zrozumieniem - "Wcale nieprawda, ruch tam czasami jest spory" - słowo "czasami" jest chyba słowem zrozumiałym?
(2019.10.02)