29
30.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ja miołem syrenę bosto to był ancymon
(2019.09.30)

info

0  
  0
Ten zlot powtarza się co tydzień. Trudno go przegapić.
(2019.09.30)

info

1  
  3
Witam, mam pytanko czy jest ktos godny polecenia z Elblaga lub okolic co zajmuje sie renowacja klasykow?
(2019.09.30)
faktycznie była słaba informacja, nic nie wiedziałem.
JARIS (2019.09.30)

info

0  
  0
No właśnie ciekawe pytanie, nie rozumiem skąd te minusy. :)
(2019.09.30)
Popieram!!!
beatle (2019.09.30)
Nie ma, Pan Jacek K. (dealer japońskiej marki)) skupuje stare auta i odrestaurowuje ale nie polecam. Kilku dobrych fachowców "starej daty" bawi się prywatnie po garażach, ale kolejka do nich jest długa, bo robią powoli i zgodnie ze sztuką. ..
Anonimek1 (2019.10.01)
@Anonimek1 - A masz moze jakies namiary na kogod dobrego - moze warto bedzie poczekac
(2019.10.01)
Co chcesz konkretnie robić? Możesz napisać do nas na FB.
(2019.10.01)