A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ja miołem syrenę bosto to był ancymon
Ten zlot powtarza się co tydzień. Trudno go przegapić.
Witam, mam pytanko czy jest ktos godny polecenia z Elblaga lub okolic co zajmuje sie renowacja klasykow?
faktycznie była słaba informacja, nic nie wiedziałem.
No właśnie ciekawe pytanie, nie rozumiem skąd te minusy. :)
Popieram!!!
Nie ma, Pan Jacek K. (dealer japońskiej marki)) skupuje stare auta i odrestaurowuje ale nie polecam. Kilku dobrych fachowców "starej daty" bawi się prywatnie po garażach, ale kolejka do nich jest długa, bo robią powoli i zgodnie ze sztuką. ..
@Anonimek1 - A masz moze jakies namiary na kogod dobrego - moze warto bedzie poczekac
Co chcesz konkretnie robić? Możesz napisać do nas na FB.