UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma, Pan Jacek K. (dealer japońskiej marki)) skupuje stare auta i odrestaurowuje ale nie polecam. Kilku dobrych fachowców "starej daty" bawi się prywatnie po garażach, ale kolejka do nich jest długa, bo robią powoli i zgodnie ze sztuką. ..

Anonimek1