Wybrany wątek opinii
Teras piszom na pirtelu o zlocie staryh aut jak juz jest po wszystkim zamiast wczesniej dac znac toby czlowiek poiehal popatszec
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
Popacze, popacze, a potem poplacze, poplacze, jak te swirniete z dnia swira ,tak sie panie robi, jak se wspomne PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Popieram!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0