UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma, Pan Jacek K. (dealer japońskiej marki)) skupuje stare auta i odrestaurowuje ale nie polecam. Kilku dobrych fachowców "starej daty" bawi się prywatnie po garażach, ale kolejka do nich jest długa, bo robią powoli i zgodnie ze sztuką. ..
Anonimek1