A moim zdaniem... (od najstarszych)
Cyrk kto bierze tego Cybulskiego na walkę to ma być przykład dla młodych hahhahaha ten gościu na terapię powinien iść!!!
Same wypieranie presji to nie jest już powód do wygrania walki. Bo właśnie wtedy zawodnik dostawał najwięcej celnych ciosów. Po jednym z nich można było zauważyć lekkie zamroczenie zawodnika Dziwuke z Elbląga. Fakt częstych celniejszych uderzeń ( a przecież o to chodzi ) powinno być brane uwagę a nie tylko samo pchanie się pod ciosy rywala. .No a przede wszystkim brak konsekwencji sędziny ringowej na uderzenia poniżej pasa i uderzenia w zawarciu na tył głowy. Ja tam byłem i to widziałem w odróżnieniu od co nie których którzy próbują zmieniać fakty.