UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Same wypieranie presji to nie jest już powód do wygrania walki. Bo właśnie wtedy zawodnik dostawał najwięcej celnych ciosów. Po jednym z nich można było zauważyć lekkie zamroczenie zawodnika Dziwuke z Elbląga. Fakt częstych celniejszych uderzeń ( a przecież o to chodzi ) powinno być brane uwagę a nie tylko samo pchanie się pod ciosy rywala. .No a przede wszystkim brak konsekwencji sędziny ringowej na uderzenia poniżej pasa i uderzenia w zawarciu na tył głowy. Ja tam byłem i to widziałem w odróżnieniu od co nie których którzy próbują zmieniać fakty.


Anuluj