UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Same wypieranie presji to nie jest już powód do wygrania walki. Bo właśnie wtedy zawodnik dostawał najwięcej celnych ciosów. Po jednym z nich można było zauważyć lekkie zamroczenie zawodnika Dziwuke z Elbląga. Fakt częstych celniejszych uderzeń ( a przecież o to chodzi ) powinno być brane uwagę a nie tylko samo pchanie się pod ciosy rywala. .No a przede wszystkim brak konsekwencji sędziny ringowej na uderzenia poniżej pasa i uderzenia w zawarciu na tył głowy. Ja tam byłem i to widziałem w odróżnieniu od co nie których którzy próbują zmieniać fakty.