UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam artykuł i nie wierzę: człowiek, który zajął 1-sze miejsce jest po tygodniowych nocnych zmianach, o 6.00 skończył ostatnią nockę, przyjechał do Elbląga i wygrał półmaraton. Wstyd dla elblążan.
Czytam artykuł i nie wierzę: człowiek, który zajął 1-sze miejsce jest po tygodniowych nocnych zmianach, o 6.00 skończył ostatnią nockę, przyjechał do Elbląga i wygrał półmaraton. Wstyd dla elblążan.