UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Biegaczka - Muszę przyznać Pani rację, że biorąc pod uwagę ilość osób biegających w Elblągu - w tym w Bażantarni - mało elblążan brało udział w tym biegu. Półmaraton Bażant jest naprawdę bardzo wymagającym biegiem, trasa nie należy do łatwych, niemniej przyjemnych. Ja również biegam, bo lubię, i to mi wystarcza.