UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.

Leszek Dziąg