18
14.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No pięknie i co wy na t pazerne dziady na wypowiedź Młodego pasjonata pływania,zrobiliście sobie prywatny jachtklub dla starych zapleśniałych skorumpowanych dziadów z poparciem władz co wybudowała wam hangar,a wy do niczego młodzierzy nie dopuszczacie,ja bym rozpędził tą klikę niech sobie na pontonach pływają,a jeśli jurek w tym palce maczał to mu nie odpuszcze,tym powinny zająć się odpowiednie służby za niegospodarnoś i wykorzystywanie pieniędzy do prywatnych celów,będę to Monitorował,skończył się wasz czas,teraz Młodzierz.niech coś z tego ma....
(2019.09.15)

info

7  
  2
Dlatego ten klub ma swoją inną nazwę znana wśród elbląskich wodniaków...KLUB PREZESOW. W Suchaczu Nadbrzeże - jest 50 razy lepiej przygotowany teren i sprzęt do nauki. Tu już widać po pierwszym spotkaniu .... 2 optymisty ...brawo zarząd ! Nic się u was nie zmieniło hahaha
Wodniak z Elbląg (2019.09.15)
Wszyscy już zapomnieli, żę to Jachtklub ze swoich środków, zaciągniętych pożyczek i środków unijnych wybudował ten port w Suchaczu-Nadbrzeżu. zadzwiwiona
(2019.09.16)
Czy przedział wiekowy 30-40 lat to"stare zapleśniałe dziady". Puknijcie się w głowy
(2019.09.16)

info

1  
  3
Nie port, tylko kawałek trawy. Porządna i jedyna przystosowana i wyglądająca przystań jest w Nadbrzeżu, a po drugiej stronie basenu jest trawa czyli ten port, o którym wspominasz :)
Komuch (2019.09.16)
Widocznie tak skoro się tak zachowują w stosunku do młodzieży,to nie wiek to wasza mentalność zgorzkniała........
(2019.09.16)

info

1  
  1
Są granice krytyki ! Nie mogę czytać tych wypowiedzi. Moim zdaniem internet wprowadza ludzi w błąd. Piszący nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co pisze i nie podpisuje się swoim nazwiskiem. Tak się składa, że wtedy kiedy była współpraca z uczelniami i ze studentami byłem Komandorem Jachtklubu Elbląg. Zarządowi bardzo zależało na młodzieży, ale młodzież uważała, że z racji wieku jej się wszystko należy bez zastanowienia skąd Jachtklub ma brać na to środki. Port w Nadbrzeżu został staraniem Jachtklubu odbudowany i zrealizowany dzięki pomocy INTERREG w Wilnie i własnym środkom finansowym - wzięty kredyt, który przez 10 lat trzeba było spłacać. Był to ogromny wysiłek i nikt z tego tytułu nie dostał żadnych pieniędzy. Ci którzy w momencie starań o rewitalizację portu w Nadbrzeżu nie wykazywali chęci pomocy, obecnie chwalą się, że to oni zrobili. Jest to fałszywe i krzywdzące Członków Jachtklubu, Zarząd i Komandora. Bronisław Waldemar Zimnoch
(2019.09.17)

info

2  
  1
a czego wy sie spodziewacie jesli piecze nad tym szemranym towarzystwem trzyma ten sowiecki szpion jurek motorowa? to jest szkodni i wszystko co z nim zwiazane smierdzi podejzanym interesem
opus (2019.09.19)

info

0  
  0