Wybrany wątek opinii

Wszyscy już zapomnieli, żę to Jachtklub ze swoich środków, zaciągniętych pożyczek i środków unijnych wybudował ten port w Suchaczu-Nadbrzeżu. zadzwiwiona
(2019.09.16)
Nie port, tylko kawałek trawy. Porządna i jedyna przystosowana i wyglądająca przystań jest w Nadbrzeżu, a po drugiej stronie basenu jest trawa czyli ten port, o którym wspominasz :)
Komuch (2019.09.16)
Powrót do komentarzy