UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Są granice krytyki ! Nie mogę czytać tych wypowiedzi. Moim zdaniem internet wprowadza ludzi w błąd. Piszący nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co pisze i nie podpisuje się swoim nazwiskiem. Tak się składa, że wtedy kiedy była współpraca z uczelniami i ze studentami byłem Komandorem Jachtklubu Elbląg. Zarządowi bardzo zależało na młodzieży, ale młodzież uważała, że z racji wieku jej się wszystko należy bez zastanowienia skąd Jachtklub ma brać na to środki. Port w Nadbrzeżu został staraniem Jachtklubu odbudowany i zrealizowany dzięki pomocy INTERREG w Wilnie i własnym środkom finansowym - wzięty kredyt, który przez 10 lat trzeba było spłacać. Był to ogromny wysiłek i nikt z tego tytułu nie dostał żadnych pieniędzy. Ci którzy w momencie starań o rewitalizację portu w Nadbrzeżu nie wykazywali chęci pomocy, obecnie chwalą się, że to oni zrobili. Jest to fałszywe i krzywdzące Członków Jachtklubu, Zarząd i Komandora. Bronisław Waldemar Zimnoch