UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pięknie i co wy na t pazerne dziady na wypowiedź Młodego pasjonata pływania,zrobiliście sobie prywatny jachtklub dla starych zapleśniałych skorumpowanych dziadów z poparciem władz co wybudowała wam hangar,a wy do niczego młodzierzy nie dopuszczacie,ja bym rozpędził tą klikę niech sobie na pontonach pływają,a jeśli jurek w tym palce maczał to mu nie odpuszcze,tym powinny zająć się odpowiednie służby za niegospodarnoś i wykorzystywanie pieniędzy do prywatnych celów,będę to Monitorował,skończył się wasz czas,teraz Młodzierz.niech coś z tego ma....