A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Każdy, tylko nie ten odzinka musi być dumna. Chyba że też skrzywiona. Wasilewska, ha, jedno z najgorszych człekokształtnych chodzących po ziemi. .. ..
Czytałeś biografię Twardowskiego? Raczej to klecha nietuzinkowy. Ale ty zaraz młodzież nam głupieje. Przeczytaj najpierw. M. Grzebałkowska jest dziennikarką Gazety Wyborczej. Pisze biografie ciekawych ludzi, a ci , jak to ludzie, mają różne światopoglądy, bo mają do tego prawo. Może byś wyszedł panie Koliński trochę poza swoje myślenie i nie nawracał wszystkich na swoją wiarę. W ogóle wkurzasz tym swoim mędrkowaniem, wciskaniem wszędzie trzech groszy. Co pożytecznego zrobiłeś panie Koliński poza mędrkowaniem?
Zacznę z zupełnie innej beczki. W dniu dzisiejszym około godziny 13.00 jadąc ul. Bema, na wysokości przejścia dla pieszych obok przystanku autobusowego (na górce), zauważyłem jakieś indywiduum ubrane w habit zakonnika koloru szarego niosącego na plecach drewniany krzyż. Czy ktoś również widział to coś niosącego krzyż na plecach. Czy doktryna PIS-u i kleru już tak bardzo zryła niektórym osobom beret? Z początku zacząłem rozglądać się, czy gdzieś nie jest postawiona kamera, może jakąś reklamę brzozy nagrywano, ale niczego takiego nie zauważyłem. Jestem w szoku i naprawdę zaniepokojony.
usiądż, włącz sobie tvn, poczytaj gw i dojdziesz do siebie, a jak nie pomoże to tvn 24
Czyli też to widziałeś.
@RobertKoliński - Panie Kotliński, jestem wyborcą lewicy ale jak czytam Pańskie komentarze to zaczynam powątpiewać. Na mój głos niech Pan nie liczy. Nie znoszę esktremizmów a Pan i Pańska postawa jawi mi się właśnie w ten sposób.
@preczzekstremalnymRk - Nie jest pan wyborcą Lewicy i z pewnością na pański głos nie liczę, bo chamskim trollingiem i złośliwym przekręcaniem mojego nazwiska wykazują się wobec mnie wyłącznie nacjolole i prawaccy wyborcy brunatnych oszołomów - obejdzie się:)