17
14.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Każdy, tylko nie ten odzinka musi być dumna. Chyba że też skrzywiona. Wasilewska, ha, jedno z najgorszych człekokształtnych chodzących po ziemi. .. ..
zerokomuny (2019.09.14)

info

1  
  1
Czytałeś biografię Twardowskiego? Raczej to klecha nietuzinkowy. Ale ty zaraz młodzież nam głupieje. Przeczytaj najpierw. M. Grzebałkowska jest dziennikarką Gazety Wyborczej. Pisze biografie ciekawych ludzi, a ci , jak to ludzie, mają różne światopoglądy, bo mają do tego prawo. Może byś wyszedł panie Koliński trochę poza swoje myślenie i nie nawracał wszystkich na swoją wiarę. W ogóle wkurzasz tym swoim mędrkowaniem, wciskaniem wszędzie trzech groszy. Co pożytecznego zrobiłeś panie Koliński poza mędrkowaniem?
buuuuu (2019.09.14)
Zacznę z zupełnie innej beczki. W dniu dzisiejszym około godziny 13.00 jadąc ul. Bema, na wysokości przejścia dla pieszych obok przystanku autobusowego (na górce), zauważyłem jakieś indywiduum ubrane w habit zakonnika koloru szarego niosącego na plecach drewniany krzyż. Czy ktoś również widział to coś niosącego krzyż na plecach. Czy doktryna PIS-u i kleru już tak bardzo zryła niektórym osobom beret? Z początku zacząłem rozglądać się, czy gdzieś nie jest postawiona kamera, może jakąś reklamę brzozy nagrywano, ale niczego takiego nie zauważyłem. Jestem w szoku i naprawdę zaniepokojony.
(2019.09.14)

info

0  
  2
usiądż, włącz sobie tvn, poczytaj gw i dojdziesz do siebie, a jak nie pomoże to tvn 24
(2019.09.14)
Czyli też to widziałeś.
(2019.09.14)
@RobertKoliński - Panie Kotliński, jestem wyborcą lewicy ale jak czytam Pańskie komentarze to zaczynam powątpiewać. Na mój głos niech Pan nie liczy. Nie znoszę esktremizmów a Pan i Pańska postawa jawi mi się właśnie w ten sposób.
preczzekstremalnymRk (2019.09.18)
@preczzekstremalnymRk - Nie jest pan wyborcą Lewicy i z pewnością na pański głos nie liczę, bo chamskim trollingiem i złośliwym przekręcaniem mojego nazwiska wykazują się wobec mnie wyłącznie nacjolole i prawaccy wyborcy brunatnych oszołomów - obejdzie się:)
RobertKoliński (2019.09.18)