UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznę z zupełnie innej beczki. W dniu dzisiejszym około godziny 13.00 jadąc ul. Bema, na wysokości przejścia dla pieszych obok przystanku autobusowego (na górce), zauważyłem jakieś indywiduum ubrane w habit zakonnika koloru szarego niosącego na plecach drewniany krzyż. Czy ktoś również widział to coś niosącego krzyż na plecach. Czy doktryna PIS-u i kleru już tak bardzo zryła niektórym osobom beret? Z początku zacząłem rozglądać się, czy gdzieś nie jest postawiona kamera, może jakąś reklamę brzozy nagrywano, ale niczego takiego nie zauważyłem. Jestem w szoku i naprawdę zaniepokojony.


Anuluj