UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@preczzekstremalnymRk - Nie jest pan wyborcą Lewicy i z pewnością na pański głos nie liczę, bo chamskim trollingiem i złośliwym przekręcaniem mojego nazwiska wykazują się wobec mnie wyłącznie nacjolole i prawaccy wyborcy brunatnych oszołomów - obejdzie się:)

RobertKoliński

Anuluj