UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@preczzekstremalnymRk - Nie jest pan wyborcą Lewicy i z pewnością na pański głos nie liczę, bo chamskim trollingiem i złośliwym przekręcaniem mojego nazwiska wykazują się wobec mnie wyłącznie nacjolole i prawaccy wyborcy brunatnych oszołomów - obejdzie się:)
RobertKoliński