UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Panie Kotliński, jestem wyborcą lewicy ale jak czytam Pańskie komentarze to zaczynam powątpiewać. Na mój głos niech Pan nie liczy. Nie znoszę esktremizmów a Pan i Pańska postawa jawi mi się właśnie w ten sposób.
preczzekstremalnymRk