UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy dba o swój ogródek jak potrafi najlepiej i na ile mu pieniędzy starczy. Wspólnoty upiększają bloki, ocieeplając je i malując, a też są stare i komunistyczne i wszyscy się z tego cieszą, bo Elbląg pięknieje, nawet chwałę przypisuje sobie więcej osób niż powinno. Czy lepiej byłoby aby nic nie robił, siedział i czekał aż się Swiatowid rozsypie? W dodatku, jak sądzę, rachunki za ogrzewanie w budynku ze szklanym dachem musiały być bolesne. Każdy rozsądny gospodarz zrobiłby to samo.

Elblążaninnnn

Anuluj