UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy dba o swój ogródek jak potrafi najlepiej i na ile mu pieniędzy starczy. Wspólnoty upiększają bloki, ocieeplając je i malując, a też są stare i komunistyczne i wszyscy się z tego cieszą, bo Elbląg pięknieje, nawet chwałę przypisuje sobie więcej osób niż powinno. Czy lepiej byłoby aby nic nie robił, siedział i czekał aż się Swiatowid rozsypie? W dodatku, jak sądzę, rachunki za ogrzewanie w budynku ze szklanym dachem musiały być bolesne. Każdy rozsądny gospodarz zrobiłby to samo.
Elblążaninnnn