A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odpowiadam: Nie trzeba być Specjalistą, żeby zaobserwować, ze to właśnie z Koszalinem Start od co najmniej 2 sezonów walczy o 3 miejsce a na końcowy sukces składa się wiele aspektów w tym także m. in. osłabienie jednego z głównych rywali do walki o medal. Nie sądzę żeby Nasze ambitne zawodniczki bały się drużyny z Jarosławia, tym bardziej, ze zdarza się im w pojedynczych meczach pokonać nawet mistrza. Pozdrawiam wszystkie Starterki
Wielka szkoda, ze Justyna po swoim najlepszym sezonie w karierze odniosła tak poważną kontuzję. Justyna wracaj do zdrowia. Czekamy na Ciebie.
Niech podziękuje trenerowi...
To właśnie piszesz bez sensu. Słabe to jeśli kibic wskazuje się na słabość sportową EKS. Uuuła Koszalin stracił tą, tą i tamtą. Może w tym sezonie się uda psim swędem. Równy start w budżetach chociaż i to mało prawda. Bogatym nikt nie zabroni mieć 1.4 mln x 2.
Nikt nie twierdzi, że się ktoś kogoś boi. Jarosław zmontował pakę i namiesza. Chyba Balsam nie poszła tam na skazanie. Podobnie jak reprezentantka Brazylii - M. B.