UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To właśnie piszesz bez sensu. Słabe to jeśli kibic wskazuje się na słabość sportową EKS. Uuuła Koszalin stracił tą, tą i tamtą. Może w tym sezonie się uda psim swędem. Równy start w budżetach chociaż i to mało prawda. Bogatym nikt nie zabroni mieć 1.4 mln x 2.


Anuluj