UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To właśnie piszesz bez sensu. Słabe to jeśli kibic wskazuje się na słabość sportową EKS. Uuuła Koszalin stracił tą, tą i tamtą. Może w tym sezonie się uda psim swędem. Równy start w budżetach chociaż i to mało prawda. Bogatym nikt nie zabroni mieć 1.4 mln x 2.