Wybrany wątek opinii
Odpowiadam: Nie trzeba być Specjalistą, żeby zaobserwować, ze to właśnie z Koszalinem Start od co najmniej 2 sezonów walczy o 3 miejsce a na końcowy sukces składa się wiele aspektów w tym także m. in. osłabienie jednego z głównych rywali do walki o medal. Nie sądzę żeby Nasze ambitne zawodniczki bały się drużyny z Jarosławia, tym bardziej, ze zdarza się im w pojedynczych meczach pokonać nawet mistrza. Pozdrawiam wszystkie Starterki
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
To właśnie piszesz bez sensu. Słabe to jeśli kibic wskazuje się na słabość sportową EKS. Uuuła Koszalin stracił tą, tą i tamtą. Może w tym sezonie się uda psim swędem. Równy start w budżetach chociaż i to mało prawda. Bogatym nikt nie zabroni mieć 1.4 mln x 2.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Nikt nie twierdzi, że się ktoś kogoś boi. Jarosław zmontował pakę i namiesza. Chyba Balsam nie poszła tam na skazanie. Podobnie jak reprezentantka Brazylii - M. B.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1