UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsze że latarnia spadła na pasy dla pieszych.Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś tamtędy przechodził
Najgorsze że latarnia spadła na pasy dla pieszych.Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś tamtędy przechodził