UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tor renault producent mebli ma w Niemczech, w Olimpii nie wiem czy są potezebne jego pieniądze, niech najpierw zacznie płacić godziwie pracowniką, by prócz życia mieli pieniądze na mecz i piwo i inne przyjemności.
Tomasz 85