UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tor renault producent mebli ma w Niemczech, w Olimpii nie wiem czy są potezebne jego pieniądze, niech najpierw zacznie płacić godziwie pracowniką, by prócz życia mieli pieniądze na mecz i piwo i inne przyjemności.

Tomasz 85

Anuluj