21
18.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Braniewie jest ładny dworzec kolejowy. Tylko szkoda nie jeździ Kolej Nadzalewowa i pociągi przez Młynary
pdx (2019.08.18)

info

4  
  0
Elbląg to wioska olimpijska a wiesz czemu bo tam powstał pierwsi dresiarze nawet w latach 90 śluby brali w dresach
Descartes (2019.08.18)
Elbląg to wioska olimpijska a wiesz czemu bo tam powstał pierwsi dresiarze nawet w latach 90 śluby brali w dresach
Descartes (2019.08.18)
Nie poruszaliśmy tematu szlaków żeglownych, turystycznych, tras rowerowych dlatego, że skupiliśmy się na tym, jak zwiedza się Braniewo pieszo. Trudno też sprawdzić wszystko w ciągu jednego dnia, coś trzeba wybrać :) Pozdrawiam, MW
(2019.08.18)
Jedno zastrzezenie nbr jezdza jakby mieli kilka zyc. A tak spoko miejcowosc. Bylem tam bardzo dawno temu a slyszalem o pozytywach tego urokliwego miasteczka.
Gosc (2019.08.18)

info

3  
  0
Chyba sklepienie?
ja trochę z Braniewa (2019.08.18)
@BEZ ŚCIEM proszę - dobrze napisane, ale jednak to "wyimaginowane poczucie krzywdy" nie jest wyimaginowane. Ostatni podział administracyjny był niczym kradzież dla byłych miast wojewódzkich, spowodował ich degradację oraz nierównomierny rozwój regionów na rzecz nowych stolic. Zysk dla kraju żaden, a dla masy średnich miast upadek. Druga sprawa to idiotyczne wrzucenie Elbląga do tego województwa, czemu 98% mieszkańców się sprzeciwiło - i patrząc na smutny obraz tego miasta mieli rację. To ma być wyimaginowane?
laskipaa (2019.08.18)

info

2  
  0
Może P I S by pomyślał o wyrwaniu Elbląga z tych bagien przecież obiecali powstanie nowych wojewodztw.
(2019.08.18)
braniewo to miejsce spotkań ruskich z warszawą i trójmiastem.
(2019.08.18)

info

0  
  1
Dlaczego importujemy surowce energetyczne z calego swiata kiedy mamy swoje? Co z podziemnym zgazowaniem wegla kamiennego, co z geotermia, co z gazem lupkowym? Zadluzamy sie u wszystkich a spimy na zlocie.
(2019.08.19)

info

0  
  0