UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@BEZ ŚCIEM proszę - dobrze napisane, ale jednak to "wyimaginowane poczucie krzywdy" nie jest wyimaginowane. Ostatni podział administracyjny był niczym kradzież dla byłych miast wojewódzkich, spowodował ich degradację oraz nierównomierny rozwój regionów na rzecz nowych stolic. Zysk dla kraju żaden, a dla masy średnich miast upadek. Druga sprawa to idiotyczne wrzucenie Elbląga do tego województwa, czemu 98% mieszkańców się sprzeciwiło - i patrząc na smutny obraz tego miasta mieli rację. To ma być wyimaginowane?

laskipaa