UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno zastrzezenie nbr jezdza jakby mieli kilka zyc. A tak spoko miejcowosc. Bylem tam bardzo dawno temu a slyszalem o pozytywach tego urokliwego miasteczka.

Gosc

Anuluj