UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedno zastrzezenie nbr jezdza jakby mieli kilka zyc. A tak spoko miejcowosc. Bylem tam bardzo dawno temu a slyszalem o pozytywach tego urokliwego miasteczka.
Gosc
Jedno zastrzezenie nbr jezdza jakby mieli kilka zyc. A tak spoko miejcowosc. Bylem tam bardzo dawno temu a slyszalem o pozytywach tego urokliwego miasteczka.
Gosc