UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego importujemy surowce energetyczne z calego swiata kiedy mamy swoje? Co z podziemnym zgazowaniem wegla kamiennego, co z geotermia, co z gazem lupkowym? Zadluzamy sie u wszystkich a spimy na zlocie.


Anuluj