44
15.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiem, że ciężko Ci w to uwierzyć, ale praca to nie tylko stukanie młotkiem w gwóźdź za 8zl/h.
Dawid9 (2019.08.15)
Elbląg to jednak stan umysłu. .. ..
(2019.08.15)
Dominika, super artykuły!! Oby tak dalej! I do przodu, mimo pesymistycznych komentarzy... Dajesz radę. Pozdrawiam Daria
Ddd2 (2019.08.15)

info

3  
  1
Nie porównywać demokratycznych NIEMIEC do kraju w którym żyjemy , tam nie tylko urzędnicy pracują 42 godziny tygodniowo żeby normalnie żyć
ET (2019.08.16)

info

1  
  2
A ty z Chin nie polak? nie zawistny człowieku tylko polaczku? Ty rozumiem szkopek?
(2019.08.16)
Akurat tu taki tłok jest. Usmiac się po pachy można. Już zajęła miejsce i biedni muszą się rok wcześniej na rezerwację miejsca wpisywać przez nią teraz.
(2019.08.16)
Żal ci?
(2019.08.16)
Żal ci? Ciekawe skąd maja inni na te na lądzie budowlane fanabierie? Też cię tu boli czy już nie?
(2019.08.16)
Bardzo dobrze niech sobie radzi
(2019.08.16)
Polska od polaczka dzieli mniej więcej odległość jak stąd do Las Vegas. Taka różnica, Polaków jest coraz mniej, polaczków coraz więcej.
Jacek 85 (2019.08.16)