UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie porównywać demokratycznych NIEMIEC do kraju w którym żyjemy , tam nie tylko urzędnicy pracują 42 godziny tygodniowo żeby normalnie żyć

ET

Anuluj