UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obywatel - Dlaczego po ciemku?Szadółki żaden obciach, prędzej do Biedry po ciemaku. Choć to już trochę nie te czasy:)
hd
@Obywatel - Dlaczego po ciemku?Szadółki żaden obciach, prędzej do Biedry po ciemaku. Choć to już trochę nie te czasy:)
hd