UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Obywatel - Dlaczego po ciemku?Szadółki żaden obciach, prędzej do Biedry po ciemaku. Choć to już trochę nie te czasy:)

hd

Anuluj