UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie trzeba być biedota aby widzieć rozpoczęte a nie skończone budowy domow na Starym Mieście, puste place w ścisłym śródmieściu, w tym najbardziej znany wzdłuż Grobli św. Jerzego, zapuszczone parki, skwery, zruinowany amfiteatr i basen kąpielowy. Wszystko to dzieje się w ciągu życia jednego pokolenia, które pamięta też rozmaite inwestycje PRL jak zajezdnie na Dębicy czy hale sportowa w parku Modrzewie. Mnie nie dziwi nieufność Elblązan w takich przypadkach.
BEZ ŚCIEM proszę