Wybrany wątek opinii
Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Strzela młoda Dominika dla szefiego
Tak to kocha
Do moderacji
Odpowiedz
1
0