UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....
Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....