UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....


Anuluj