A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak ktoś myślał o wojsku to mógł iść na WAT w Warszawie i nie tylko, bo tak to wychodzi, ze lepszy MON niż. .Kuroń ??
Ale w Elblągu. I trzeba klaskac. To wojsko i budżetów ka a zaslug prezydenta raczej nie ma
Dobre
Bełkot. Wojsko i policja musi byc. Dobrze ze w Elblągu. Maly bodziec do rozwoju miasta. Założą rodziny kupia mieszkania i itd
Ci minusujacy to Olsztyn czy miejscowe d...
Ale z Ciebie idiota większy niż ustawa przewiduje
I pasc na zawal podczas cwiczen?
@223532 - Akurat na mieszkania dla nich też idzie z naszych podatków.
A co ani uczyć ani pracować się nie chciało że pedagogikę spec pewniw zaocznie slończyłeś. A teraz masz problem.
Najlepiej niech wejdą Ruskie zabaczymy jak będziesz piszczał jak na obronę i bezpiczeństwo nie chcesz łożyć