96
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak ktoś myślał o wojsku to mógł iść na WAT w Warszawie i nie tylko, bo tak to wychodzi, ze lepszy MON niż. .Kuroń ??
Klucz ? (2019.08.07)
Ale w Elblągu. I trzeba klaskac. To wojsko i budżetów ka a zaslug prezydenta raczej nie ma
223532 (2019.08.07)
Dobre
223532 (2019.08.07)
Bełkot. Wojsko i policja musi byc. Dobrze ze w Elblągu. Maly bodziec do rozwoju miasta. Założą rodziny kupia mieszkania i itd
223532 (2019.08.07)
Ci minusujacy to Olsztyn czy miejscowe d...
223532 (2019.08.07)
Ale z Ciebie idiota większy niż ustawa przewiduje
Marcin hhh (2019.08.07)
I pasc na zawal podczas cwiczen?
(2019.08.07)
@223532 - Akurat na mieszkania dla nich też idzie z naszych podatków.
(2019.08.07)
A co ani uczyć ani pracować się nie chciało że pedagogikę spec pewniw zaocznie slończyłeś. A teraz masz problem.
Crosman (2019.08.07)
Najlepiej niech wejdą Ruskie zabaczymy jak będziesz piszczał jak na obronę i bezpiczeństwo nie chcesz łożyć
Crosman (2019.08.07)