UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś myślał o wojsku to mógł iść na WAT w Warszawie i nie tylko, bo tak to wychodzi, ze lepszy MON niż. .Kuroń ??

Klucz ?

Anuluj