UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej niech wejdą Ruskie zabaczymy jak będziesz piszczał jak na obronę i bezpiczeństwo nie chcesz łożyć
Crosman
Najlepiej niech wejdą Ruskie zabaczymy jak będziesz piszczał jak na obronę i bezpiczeństwo nie chcesz łożyć
Crosman