UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bełkot. Wojsko i policja musi byc. Dobrze ze w Elblągu. Maly bodziec do rozwoju miasta. Założą rodziny kupia mieszkania i itd

223532

Anuluj