UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bełkot. Wojsko i policja musi byc. Dobrze ze w Elblągu. Maly bodziec do rozwoju miasta. Założą rodziny kupia mieszkania i itd
223532
Bełkot. Wojsko i policja musi byc. Dobrze ze w Elblągu. Maly bodziec do rozwoju miasta. Założą rodziny kupia mieszkania i itd
223532