UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zanim coś stwierdzisz, sprawdź. 8 szkoła w mieście, więc chyba nie jest źle, zważywszy na fakt, że uczniowie mnóstwo czasu poświęcają na treningi i mecze. Są też olimpiczycy, chocby z matematyki. Polska zawiść i ignorancja, jak zwykle. Byle dopiec komuś, a samemu "zablysnac". Wstyd.
Zdegustowany