20
30.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sklep "Teresa" najlepszy baner. Pomysł z "wyrzeźbieniem" chleba, mleka itp bardzo fajny. Znalazło się nawet piwo na szyldzie - czyli wszystko się zgadza, bo to główny punk zaopatrzenia w ten trunek dla lokalnych smakoszy wystających pod sklepem całe ranki i południa.
lokals (2019.07.30)
Na el puchu mogli jeszcze jakąś malowaną gęś strzelić. Taki trochę za biedny ten szyld. Za to na kracie od drzwi "ElPUCH"-u te dorobione metalowe pióra są super.
1234 (2019.07.30)

info

4  
  0
@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..
browarek (2019.07.30)
Prawdę mówiąc są tragiczne. Brązowe litery na beżowym tle? Co to ma być? Maciupkie literki. Ogólnie pomysł OK, ale projekty i wykonanie nie na obecne czasy.
(2019.07.30)
bardzo mi się to podoba, jest absolutnie orginalne i swojskie gdyż dawno temu takie właśnie freski były ozdobą i również informacją o danym sklepie, ,irytujące są te nowe reklamy, które są tandetne i nie przyciągają wzroku, ,wielkie brawa dla artysty, które to wymyślił i wstawił, ,mnie się bardzo, bardzo podoba, oby więcej takich były nad sklepami w Elblągu i nie tylko, ,
grace (2019.07.30)

info

6  
  0
Lepsze to niż to co było. ..
1234 (2019.07.30)
Serdecznie gratuluję nietrafionego pomysłu. To tak samo, jakby na kupce psich odchodów przymocować wygrawerowaną w złocie tabliczkę z napisem ''PSIA KUPA"! Czemu akurat te sklepy i zakłady, a nie np. przedszkole, fryzjer męski czy inne??? Plastycznie wykonane do bani, sraczkowate brązy i anielskie błękity?! Jaka hurtownia mat. budowlanych chciała się pozbyć tych mało popularnych kolorów? KCIUK W DÓŁ!!!
BronisławaKowalska (2019.07.30)

info

4  
  7
Super! Jak widzę młodych ludzi, którym się chce chcieć, to me serce się raduje! szacun! Elbląg Dziękuje, dziękuje!
(2019.07.31)

info

6  
  0
Pomysł fajny z szyldami ale firma Trafic Design która to wykonywała pożal się boże dosłownie brakoroby mam całe okna pochlapane farbą futryny i parapety totalne zero zabezpieczeń a do tego jeszcze chcieli ode mnie prąd co o ile wiem powinni mieć swój agregator totalnie zero przygotowania do pracy naśmiecić potrafią ale nie potrafią po sobie posprzątać i na bez szczelnego powiedzą że to do nich nie należy widocznie nie znają prawa budowlanego więc niech robią tylko to co potrafią a nie biorą się za coś czego nie umieją
browarna (2019.07.31)

info

5  
  1
Ten szyld sklepu spozywczego jest super!!! :) Świetny pomysł!
(2019.07.31)

info

6  
  0