Wybrany wątek opinii
Sklep "Teresa" najlepszy baner. Pomysł z "wyrzeźbieniem" chleba, mleka itp bardzo fajny. Znalazło się nawet piwo na szyldzie - czyli wszystko się zgadza, bo to główny punk zaopatrzenia w ten trunek dla lokalnych smakoszy wystających pod sklepem całe ranki i południa.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0