Wybrany wątek opinii

Sklep "Teresa" najlepszy baner. Pomysł z "wyrzeźbieniem" chleba, mleka itp bardzo fajny. Znalazło się nawet piwo na szyldzie - czyli wszystko się zgadza, bo to główny punk zaopatrzenia w ten trunek dla lokalnych smakoszy wystających pod sklepem całe ranki i południa.
lokals (2019.07.30)
@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..
browarek (2019.07.30)
Powrót do komentarzy