UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..
browarek
@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..
browarek