UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lokals - Wystają czasem nawet od 4-5 rano. Zima, mróz, lato bez różnicy. .. że im się chce tak wcześnie rano tam wystawać. ..

browarek

Anuluj