UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo mi się to podoba, jest absolutnie orginalne i swojskie gdyż dawno temu takie właśnie freski były ozdobą i również informacją o danym sklepie, ,irytujące są te nowe reklamy, które są tandetne i nie przyciągają wzroku, ,wielkie brawa dla artysty, które to wymyślił i wstawił, ,mnie się bardzo, bardzo podoba, oby więcej takich były nad sklepami w Elblągu i nie tylko, ,

grace

Anuluj