UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mówisz szkolenie trwa 3 lata tylko to jest około 3 miesiące jak policzysz 24 dni rocznie po za tym szkolenia weekendowe to jedna wielka patola więcej kwitologi i bzdurnego wytapiania czasu a do tego pseudo szkolenia na kwiecie no ale trzeba im dać najnowszy sprzęt a część wojsk operacyjnych w pasoszelkach i w orzeszkach