UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mówisz szkolenie trwa 3 lata tylko to jest około 3 miesiące jak policzysz 24 dni rocznie po za tym szkolenia weekendowe to jedna wielka patola więcej kwitologi i bzdurnego wytapiania czasu a do tego pseudo szkolenia na kwiecie no ale trzeba im dać najnowszy sprzęt a część wojsk operacyjnych w pasoszelkach i w orzeszkach