UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówisz szkolenie trwa 3 lata tylko to jest około 3 miesiące jak policzysz 24 dni rocznie po za tym szkolenia weekendowe to jedna wielka patola więcej kwitologi i bzdurnego wytapiania czasu a do tego pseudo szkolenia na kwiecie no ale trzeba im dać najnowszy sprzęt a część wojsk operacyjnych w pasoszelkach i w orzeszkach


Anuluj