Wybrany wątek opinii

@Mieszkaniecxxx - Faktycznie te samoloty ( latające szroty ) to naprawdę nie do wytrzymania od samego rana aż do wieczora. Dodam, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego peryferiach, także nie piszcie, że dokuczają tylko w mieście. Czy naprawdę nie idzie coś z tym zrobić???
(2019.07.13)
Można wyprowadż się do Kambodźy
(2019.07.14)
Tylko rakieta ziemia-powietrze I poszla,zakupic u bojownikow Hezbollah(chyba tak sie pisze)elblaskie elity lewackie maja kontakty.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.07.15)
Powrót do komentarzy