Wybrany wątek opinii
@Mieszkaniecxxx - Faktycznie te samoloty ( latające szroty ) to naprawdę nie do wytrzymania od samego rana aż do wieczora. Dodam, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego peryferiach, także nie piszcie, że dokuczają tylko w mieście. Czy naprawdę nie idzie coś z tym zrobić???
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Można wyprowadż się do Kambodźy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Tylko rakieta ziemia-powietrze I poszla,zakupic u bojownikow Hezbollah(chyba tak sie pisze)elblaskie elity lewackie maja kontakty.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
0